Seren Serengil isyan etti: "Ben susturuluyorum"

Sosyal medya hesabından kadınlara seslenen Seren Serengil, "Ben susturuluyorum, siz benim sesim olun" dedi.

Magazin

Seren Serengil isyan etti: "Ben susturuluyorum" Cengiz Semercioğlu ile 'Duymayan Kalmasın' programında sunuculuk yapan Seren Serengil, dün yayınlanan programda Gülben Ergen ile ilgili konuşturulmadığını itiraf etmişti. Seren Serengil yapılan yorumlar üzerine sosyal medyadan bir açıklamada bulundu. Kadınlara seslenen Serengil, "Ben susuturuluyorum siz benim sesim olun" dedi.

İşte Seren Serengil'in o açıklamaları:

Artık kadın olarak bir başka kadının canının acıtılarak ailesinin parçalanmasına izin vermemeliyiz... Bütün hemcinslerime çağrı da bulunuyorum ünlü veya ünsüz yuva yıkan kadınları ifşa edelim hesabımızda yayınlayalım.. Size de bunları yaşatan kadınlar varsa sosyal medya hesaplarımızda bunları paylaşalım birbirimizden repost edelim... Ben susturuluyorum siz benim sesim olun.. Boşanmaların geneli bir başka kadın yüzünden gerçekleşiyor Türk kadınının itibarını ayaklar altına alan bizim kötü ruhlu temcilcilerimize geçit vermeyelim bu konuda çok acı çekmiş ve üzülmüş biri olarak bir başka kadının canının yanmasına müsade etmeyeceğimi bildirmek isterim.. Ben babasız büyüdüm hep bir aile hep bir sığınacak liman aradım..annem babamdan ayrıldığında 5 yaşındaydım bir başka kadın yüzünden annem babamdan boşandı o yüzden bu konu bende çok hassas..ve hep yarım kalmış bir çocuk olarak büyüdüm..o yüzden kıyamıyorum geride kalan çocuklara.. Lütfen sizde destek olun... Olun ki çocuklar babaları hayattayken babasız, eşler de severken yarım kalmasın...

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: