SEREN SERENGİL KÖPEĞİ İÇİN 'VİLLA' YAPTIRIYOR!

Şarkıcı Seren Serengil, sekiz köpeği için bahçesine özel "villa" yaptırıyor. Ünlü şarkıcı ustalara talimat verdi: "Paris Hilton'un köpek evini model alın!"

Magazin

SEREN SERENGİL KÖPEĞİ İÇİN 'VİLLA' YAPTIRIYOR! Hayvan sevgisiyle bilinen şarkıcı Seren Serengil'in, İstanbul Acarkent'teki evinde baktığı Yorkshire Terrier cinsi iki köpeğe, sokakta yaralı olarak bulduğu köpekler de eklendi.

Son olarak Ece Erken'in yoğunluktan ilgilenmediği köpeğini de sahiplenen Serengil'in köpek sayısı sekize çıktı. Böylece evdeki yaşam alanı daraldı. Seren Serengil de çareyi villasının bahçesine köpek evi yaptırmakta buldu.

ABD'li sosyetik güzel Paris Hilton'un evinin bahçesinde yaptırdığı köpek evini çok beğenen Serengil, ustalara "Aynısını yapın" diye talimat verdi. Köpeklerin soğuk havadan etkilenmemesi için evin içi süngerle kaplanacak. Evliyken eşiyle birlikte yaşadığı evde oturmaya devam eden Seren Serengil, eşyalarını yenileme telaşına da girdi.

Serengil, yeni albümüyle birlikte kendisine yeni bir hayat ısmarladığını söyledi. Öte yandan, Musa Aytun'dan boşandıktan sonra 20 kilo veren sanatçı "Ben Adamı Ayrılırken Tanırım" adlı albümünün hazırlıklarını da tamamladı. Serengil, önümüzdeki günlerde kip çalışmalarına başlayacağını söyledi.

325 BİN DOLAR

Paris Hilton'un Beverly Hills'teki evinin bahçesine yaptırdığı "köpek villası" 325 bin dolara mal olmuştu. Hilton'un yaşadığı evin kopyası olan kulübeyi ünlü bir iç mimar dekore etmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: