Seren Serengil: Perşembe günü teslim olacağım

Hakkında verilen 3 günlük hapis kararı sonrası ilk kez görüntülenen Seren Serengil, “Annemin evine gidiyor gibi rahatım. Perşembe günü teslim olacağım" dedi.

Magazin

Seren Serengil: Perşembe günü teslim olacağım Mahkemenin Gülben Ergen’le ilgili Seren Serengil’e verdiği 3 gün hapis cezası sonrası Serengil, “Kendime değil, o üç gün boyunca evde yalnız kalacak köpeklerime üzülüyorum” demişti. Çıkan karar sonrası Seren Serengil, ilk kez görüntülendi.

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten sürpriz düet!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten sürpriz düet!Avukatı ile bir AVM’de görüntülenen Serengil, karar sonrası yanında olan herkese teşekkür etti.

Perşembe günü teslim olacağını söyleyen Serengil, “Annemin evine gidiyor gibi rahatım. Orada da kader mahkumları var. Benim gibi yanlış arkadaşlıklara rastlamış birçok kadınımız orada yatıyor” dedi.

Seren Serengil için hapis kararı!

Seren Serengil için hapis kararı!Serengil, “İçeriye yapmış olduğum haberden dolayı girmiyorum. Ben içeriye konuşma ihlalini bozduğum iddiasıyla giriyorum” açıklamasında bulundu.

Kaynak: ucankus.com

Seren Serengil'den aşk iddialarına ilginç yanıt!

Seren Serengil'den aşk iddialarına ilginç yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: