Seren Serengil stüdyoyu neden terk etti?

Dün magazin programı Duymayan Kalmasın'da bir ara stüdyoyu terk eden Seren Serengil bu davranışının nedenini açıkladı.

Magazin

Seren Serengil stüdyoyu neden terk etti? 3 günlük hapis cezasının ardından dün sabah tahliye olan Seren Serengil ayağının tozuyla sunucusu olduğu 'Duymayan Kalmasın' programına gitmiş ve burada cezaevinde yaşadıklarını anlatmıştı.

Seren Serengil cezaevi günlerini anlattı!

Seren Serengil cezaevi günlerini anlattı!Seren Serengil programın bir bölümünde ise ayağa kalkarak elindeki bardağı masaya vurmuş ve stüdyoyu terk etmişti. Kısa bir süre sonra ise yeniden stüdyoya dönerek programa devam etmişti.

Seren Serengil'in yaptıklarına kimse anlam veremedi!

Seren Serengil'in yaptıklarına kimse anlam veremedi!Seren Serengil'in kimsenin anlam veremediği bu davranışları neden yaptığı merak konusu olmuştu. Sunucu sebebini İnstagram hesabından açıkladı. İşte Seren Serengil'in o açıklaması:

"Şükür kavuşturana... Birisi fal baksa şu yaşadıklarımı söylese bu falcı atıyor derdim ama Cengiz in söylediği hep bir doğru vardı başardıkça cezan artacak herkes uğraşacak herkes sataşacak herkes hakkında hikayeler bile uyduracak çünkü kıskanılmaya başlanacaksın buna hazırlıklı ol demişti... bu kadarına hazırlıklı olamadım insanım Bizans entrikalarını solda bırakan cinsten şeyler yaşadım ama olsun..Allah yukarıda ve o her şeyi biliyor! Onun adaletine o kadar inanıyorum ki, bu filmin sonunu ben gördüğüm için bu çembelere takılmıyorum .. içeride Cengiz i de özledim o da hep aklımdaydı aslında iyi bir adam olduğunu sadece bnden daha politik olduğunu düşündüm gazeteciydi belki de o öyle olmalıydı ne olursa olsun benim partnerim bana sahip çıktı demek beni seviyormuş dedim içimden .. çünkü hiç anlaşamıyoruz ve bu yüzden sadece bana katlanıyor gibi duruyor hissini veriyordu bana ama anladım beni seviyor artık 😊 bn onu zaten seviyordum kızsam da 😜neyse kavuştuk ❤️bu arada bugün yayını terk ettiğim yazılmış bu tabii ki doğru değil sabah 05.00 ten beri ayaktaydım ağzıma ne bir lokma ne nir damla içecek girmeden tahliye olup yayına koştum o kadar ağzım kurudu ki konuşmamı engelledi asistanımdan cola istedim çünkü önüme su koymuşlardı ve bn su içemiyorum bir yudum aldım ölüyorum sandım o kdr ağzıma süremiyorum yayında da cola demek reklama giriyor diye bn cola ya kahve diorum yaklaşık 3 kere söylememe rağmen asistanım cep teliyle oynamaya devam etti ve beni görmediği için gidip kendim aldım içeceğimi yanına gidip onu uyardım sonra da colamı alıp yayına döndüm ona biraz kızdım niye beni görmüyor diye zaten o sırada Cengiz le Nilgün bi haberden bahsediyorlardı durum bu .. yayını niye terkedeyim 🤭 ne alemsiniz üstümü bile değişmeden annemi köpeklerimi görmeden işime koşmuşum hergün her yaptığım olay olmasın artık lütfen biraz beni bnmle bırakın çok anormal şeyler yaşadım ama beni öldürmeyen her acı beni kuvvetlendirir ve şimdi daha kuvvetli olarak geri döndüm 👍🏽😜sizin desteğiniz çok kıymetliydi tekrar teşekkür ederim"

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: