Seren Serengil: "Tek korkum Yaşar'ı kaybetmek!"

Seren Serengil, verdiği bir röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Seren Serengil: "Tek korkum Yaşar'ı kaybetmek!" Seren Serengil, Yaşar İpek ile geçtiğimiz Mayıs ayında Fransa’da dünya evine girmişti. Şu sıralar eşiyle Bodrum'da tatil yapan Serengil, bir yandan 12 mayıstaki düğününe hazırlanıyor. Seren Serengil, "Yine magazin mi yoksa başka bir formatla mı karşımıza geleceksiniz?"sorusuna karşılık olarak, "Ben bir TV starıyım, magazinci değil. Magazini seviyorum, magazinin içindeyim ama yarın başka bir format deneyebilirim. Sonuçta televizyonda olmaya devam edeceğim, çünkü herkes beni ekranda görmek istiyor" yanıtını verdi.

Seren Serengil düğününü böyle duyurdu!

Seren Serengil düğününü böyle duyurdu!Serengil, “Şu sıralar en büyük korkunuz ne?” sorusuna ise şu şekilde karşılık verdi: "Yaşar’ı kaybetmekten çok korkuyorum çünkü çok mutluyum. Ayaklarımı yerden kesiyor. Kadınlar ilişkiyi götürmek için çok uğraş verirler, hep karşılarındaki adamın ruh haline göre hareket etmek zorunda kalırlar ya. Öyle bir şey yok işte. İlk defa hayatımda rahat ettim. Beni düşünen, beni koruyan bir adam var. Üstümü örter, saçımı okşar. Baba şefkatini onda gördüm ben."

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in tatili devam ediyor!

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in tatili devam ediyor!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: