Seren Serengil tüp bebek tedavisi görüyor!

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum'da gerçekleşen ve günlerce konuşulan bir düğüne imza atan Seren Serengil ile eşi Yaşar İpek, bebek sahibi olmaya karar verdi. Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile tüp bebek tedavisine başladıklarını duyurdu.

Magazin

Seren Serengil tüp bebek tedavisi görüyor! Şarkıcı çift Seren Serengil ve Yaşar İpek, büyük bir sürpriz yapıp Fransa'da nikah masasına oturmuştu. Daha önce hamile olduğu iddia edilen Seren Serengil, "Her tarafımdan kan alındı biliyorsunuz. Kan pıhtılaşması vardı ve düşüklerim hep bu yüzdendi. Genetik testten tutun bir sürü kan testi... Ne kolum, ne ayağım, ne boynum delik deşiğim. Aman ne ağladım.. İğne fobim var çünkü. Ama şu an keyfim yerinde aile, dostlarımızla mutluluğumuzu paylaşıyoruz yakında. Allah sizle de paylaşmayı nasip eder inşallah." açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Serengil, şimdi de Instagram hesabından tüp bebek tedavisi gördüğünü bu paylaşımıyla duyurdu: "Dua edin tüp bebek yapıyoruz da... Yaşar nasıl yapılacağını öğrenince olay çıkardı ama yapılacak bir şey yok çok komik bir çocuk benim kocam ya!"

İşte o paylaşım:


Seren Serengil ve Yaşar İpek 75 gün sonra düğün yaptı!

Seren Serengil ve Yaşar İpek 75 gün sonra düğün yaptı!Balayı adresleri belli oldu!

Balayı adresleri belli oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: