Seren Serengil ve Işın Karaca birbirine girdi!

Şarkıcı Yaşar İpek'le nikah masasına oturan Seren Serengil, sosyal medya sayfasından Işın Karaca'ya göndermede bulundu. Karaca'dan ise yanıt gecikmedi.

Magazin

Seren Serengil ve Işın Karaca birbirine girdi! Seren Serengil, Işın Karaca ve Emel Sayın’ın konser afişini paylaşarak Işın Karaca’yı şarkıcı Ebru Yaşar’a benzetmesi ikilinin arasında büyük gerginlik oluşturdu.


Serengil’in paylaşımını gören Işın Karaca, sosyal medya sayfasından “Aa ne tatlı, her zaman verdiği desteğinin yanında Seren, konserimizin reklamını yapmış! Eh tabii, herkes bu sahneye çıkamıyor! Kızcağız da sağ olsun hemen posterimizi paylaşmış. Önümüzdeki 6 ayın konser takvimini yollasam onu da paylaşır mı acaba?” şeklinde konuştu.

Karaca’nın bu paylaşımına ise Serengil’den yanıt gecikmedi. Serengil, "Işıncım ya TGRT’de benim vokalistliğimi dansçı kızların kareografisini yaptığın süreçte çok tatlıydın. Benim alt kadrolarımda hep büyük isimler çalıştı. Seninle çalışamadık sonra ben televizyonda olsun çıkmadım ama bak dönüyorum sahneye. Gazinoda pek gitmezsin ama yine de kırk yılda bir çıktığın için söylüyorum" dedi.

Serengil ayrıca, "Seni yılbaşı kadrosuna Yaşar’ın altına alabiliriz bak batı eksiği var ama o fotoğraf olmaz. Ebru Yaşar zannetti herkes. Photoshopcuna söyle millet arabesk gırtlağı geldi zannedip zenci gırtlağı taklidi bulunca hüsrana uğramasınlar. Ayrıca benim paylaştığım fotoğrafı herkes paylaşmış. Sen seviyorsun sataşarak gündem olmayı başka çare de yok gibi gözüküyor. Haklısın bir sen kullanmamıştın adımı sana Emel Hanım’ın (Emel Sayın) hatırına kıyak. Hadi reklamın olacak yarın bak televizyonuma çıkacaksın beni konuşacaksın ama bu fotoğrafla alakan olmadığı çıkacak ortaya o zaman” ifadelerini de sözlerine ekledi.

Seren Serengil'e kötü haber!

Seren Serengil'e kötü haber!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: