Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten sürpriz düet!

Seren Serengil ile aşk iddialarına karışan Yaşar İpek, Serengil'i zor günlerinde yalnız bırakmadı. Son olarak Gülben Ergen ile yaşanan olaylardan dolayı 3 gün hapsi istenen Serengil ve İpek beraber şarkı yapmaya karar verdiler.

Magazin

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten sürpriz düet! Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen üç ay önce "Duymayan Kalmasın" programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmıştı. Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil'in programında ve instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar vermişti.

Seren Serengil için hapis kararı!

Seren Serengil için hapis kararı!Seren Serengil'e çıkan bu karardan sonra bir çok isim destek verirken geçtiğimiz günlerde adı aşk dedikodularına karışan Yaşar İpek de Seren Serengil'i yalnız bırakmadı. 14 Şubat için şarkı hazırlayan Yaşar İpek Seren Serengil'e teklif götürdü. Başta teklifi yaşanan olaylardan dolayı keyfi olmadığından kabul etmeyen Serengil, İpek'in ısrarlarına dayanamayarak stüdyoya girdi. Yaşar İpek'in Instagram sayfasından "Minnoşumun ağzı bıçak açmıyor, ama ben onu zorla getirdim stüdyoya ve şarkımızın güzelliği bir nebze de olsa ona tebessüm ettirdi, aşkı kalbinde taşıyanlara hediyemiz olacak. Güzel günlerde size dinletmek dileğiyle..." yazarak video paylaştı.

Seren Serengil'den aşk iddialarına ilginç yanıt!

Seren Serengil'den aşk iddialarına ilginç yanıt!İşte o video...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: