Seren Serengil Yaşar İpek aşkı bitti mi?

Seren Serengil ve Yaşar İpek, Temmuz ayında evleneceklerini açıklamıştı. Seren Serengil'i 3 gün zorlama hapis döneminde yalnız bırakmayan Yaşar İpek, Serengil ile aşklarını ilan etmişlerdi. İkili bugün Instagram hesaplarından birbirlerini takipten çıktı.

Magazin

Seren Serengil Yaşar İpek aşkı bitti mi? Seren Serengil ile Yaşar İpek geçtiğimiz günlerde küslüklerine son vermiş ardından sık sık görüşmüşlerdi. İkili arasında aşk dedikoduları çıkmasına rağmen Serengil aşk iddialarını yalanlamıştı. Seren Serengil'i 3 gün zorlama hapis döneminde yalnız bırakmayan Yaşar İpek, Temmuz ayında evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke etmişlerdi.

Seren Serengil ile Yaşar İpek evleniyor!

Seren Serengil ile Yaşar İpek evleniyor!Seren Serengil ve Yaşar İpek bugün Instagram hesaplarından birbirlerini takipten çıkarttılar. Yaşar İpek'in, Seren Serengil ile olan tüm fotoğraflarını sildiği görülüyor.

Gülben ve Seren'den kafa karıştıran paylaşımlar!

Gülben ve Seren'den kafa karıştıran paylaşımlar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: