Seren Serengil'den aşk dolu paylaşım!

Şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla nişanlısı Yaşar İpek'e olan aşkını takipçileriyle paylaştı.

Magazin

Seren Serengil'den aşk dolu paylaşım! Seren Serengil, nişanlısı Yaşar İpek ile el ele, yanak yanağa çekilmiş romantik pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in düğün tarihleri belli oldu!

Seren Serengil ile Yaşar İpek'in düğün tarihleri belli oldu!Ünlü sunucu ve şarkıcı, instagram paylaşımına, "Ben seni tanıdıkça, gün geçtikçe, bildikçe sevmedim. Ben seni tanıdıkça, bildikçe, yaşadıkça sana aşık oldum. Adamlığına, sahip çıkışına, değer verdiğin herşeyin üstünde tutuşuna, beni sevişine, merhametine, vicdanına aşık oldum. Başta bunu anlamadım, anlamam da zaman aldı belki ama senden öncesinde sevdiğimi sandığım sevdiğimi söylediğim her anın koca bir hiç olduğunu! Seni sevdiğimde anladım. Beni anladığın ve sabır gösterdiğin her an için sana bütün sevdiklerimin önünde teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum" notunu yazdı.

Serengil'in fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Serengil ve İpek klip çekti!

Serengil ve İpek klip çekti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: