Seren Serengil'den bir polemik daha!

Hürriyet gazetesi yazarı Ceren Şehirlioğlu’nun Şeyma Subaşı ile ilgili yazısı olay oldu. Seren Serengil'e gönderme yaparak yazdığı yazı, Subaşı ile Serengil arasında başlayacak yeni bir polemiğe yol açtı.

Magazin

Seren Serengil'den bir polemik daha! Hürriyet gazetesi yazarı Ceren Şehirlioğlu, Şeyma Subaşı ile ilgili olay yaratacak bir yazı kaleme aldı. Yazının bir bölümünde yer alan, "Evinde piyano olmasıyla övünen Seren Serengil’in 20 yıldır öğrenemediği İngilizceyi Şeyma Subaşı şıp diye öğrendi’’ demesi ve bu yazıyı Şeyma Subaşı’nın Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşması olay yarattı.


Seren Serengil bu paylaşım üzerine sosyal medya hesabından, "Benim adım geçmeden kimse hakkında yazı yazılamaz oldu için de illa bir Seren olsun ki okunsun yine çantacı yazar ablalar iyi benim İngilizcemi kutu açtıran bir kızın İngilizcesi ile mukayese etmiş bir övmüş bir övmüş biri de paylaşmış haklısın Ceren ben de onun kadar marifetli değilim ana baba parasıyla öğrendiğimiz bu kadar öğrendik yetiyor be. Piyano falan da girmişsin hiç hazmedilemiyor biliyorum bu durumu gel bir beş çayı sana bir şeyler çalayım da küsmeyelim kutular açılmasın’’ şeklinde bir paylaşıma imza attı. Ardından Serengil, Zeynep Yılmaz’ın fotoğrafını paylaşarak övgüler yağdırdı. Böylece Seren Serengil ile Şeyma Subaşı arasında yeni bir polemik başlamış oldu.Seren Serengil ateş püskürdü!

Seren Serengil ateş püskürdü!Seren Serengil yine dilini tutamadı!

Seren Serengil yine dilini tutamadı!Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya olay sözler!

Ahmet Hakan'dan Şeyma Subaşı'ya olay sözler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: