Seren Serengil'den 'Duymayan Kalmasın' açıklaması!

Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği 'Duymayan Kalmasın' programının önümüzdeki sezon olmayacağı ileri sürülmüştü. Serengil, iddialara son noktayı koydu.

Magazin

Seren Serengil'den 'Duymayan Kalmasın' açıklaması! Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu, iki yıl boyunca Star Tv ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' isimli program ile izleyiciler ile buluşuyordu. Ekranlarının sevilen magazin programı iki yıl boyunca reyting rekorları kırdı. Haziran'da sezon finali yapan programın yeni sezonda ekrana gelmeyeceği iddia edildi. Bir süredir magazin kulislerinde ve sosyal medyada merak konusu haline gelen konuya Seren Serengil, noktayı koydu.

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten selülit davası!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten selülit davası!Serengil'in Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına konuyla ilgili soru geldi. Seren Serengil de son noktayı koydu. Serengil, "Programın yayından kaldırıldığı doğru değil. Bizim sözleşmemiz iki yıldı Star TV ile ve bitti. O yüzden başka kanalla anlaştım. Eylül'de yeni kanalımda görüşmek üzere..."

"Shakira" için yaptığı yorum alay konusu oldu!Seren Serengil ve Yaşar İpek'in aşk pozu!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in aşk pozu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: