Seren Serengil'den Engin Akyürek açıklaması!

Seren Serengil'in Engin Akyürek ile tanışabilmek için onun gittiği yerlere gittiği iddia edilmiş ve Engin Akyürek'in bu durumdan rahatsız olduğu söylenmişti. Seren Serengil bu haberlere ateş püskürdü.

Magazin

Seren Serengil'den Engin Akyürek açıklaması! Engin Akyürek ile ilgili çıkan haberleri yalanlayan Seren Serengil bir yılı aşkın süredir başka biri ile aşk yaşadığını itiraf etti. Serengil çıkan haberler üzerine Instagram hesabından çok sert bir açıklama yayınladı..

İşte Seren Serengil'in o açıklaması:


"Bugün Hürriyet Gazetesi'ndeki şerefsizce tamamen yalan bu haber için avukatıma zaten talimat verdim.. Ben tüm Kara Para Aşk ekibini dizi sürdüğü sürece destekledim. Dizinin resimlerini paylaştım daha çok seyredilsin diye, kendimce reklamını yaptım... Engin'in böyle bir açıklama yapmayacağını söylememe gerek yok herkes bilir! Benim bir beraberliğim var bir yılı aşkındır süren. Sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik ve sabah bu haberleri beraber seyrettik, Kaş'a da onla beraber gittik.. Bana dönüp televizyonları seyrederken "bunlar insan mı?" diye sordu! "Yanında olmasam ben bile inanırdım belki. O kadar da gerçek gibi anlatıyorlar" dedi! Bu haberi bu şekilde var sayıp üzerine konuşan iki uyduruk magazin programına da dava açıyorum.. Benim sevdiğim adamla tatil görüntülerimi paylaştığımda kim olduğunu hepiniz gördünüz. O iddia edilen yerlere de hep onunla gittim. Üstelik Engin'le hiç karşılaşmadım.. Hürriyet Gazetesi'nin bu kadar uyduruk ve aslı olmayan bir habere yer vermesi çok şaşırtıcı... Ama ben aynı yerde aynı büyüklükte bu haberin doğrusunu çıkarttıracağım sevenlerim üzülmesin!"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: