Seren Serengil'den hamilelik mesajı!

Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çocuk sahibi olmayı planladıklarını açıkladı.

Magazin

Seren Serengil'den hamilelik mesajı! Geçtiğimiz mayıs ayında Yaşar İpek ile hayatını birleştiren Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çocuk sahibi olmayı planladıklarını açıkladı. Serengil, albüm hazırlıklarından da bahsettiği paylaşımında yeni bir televizyon programı için de anlaşma yaptığını açıkladı.

Seren Serengil'in açıklamalarının tamamı ise şöyle:

"Kamp bitiyor. Şarkılarımız bitti, klipler çekiliyor. Yeni yılda iki ayrı şarkı ile karşınızda olacağız. Son kamp günlerimizin tadını çıkarıyoruz.. Tabii bu arada sizler görmeseniz de stüdyo ve hastane fotoğraf çekimlerimiz klip çekimlerimizi tamamlıyoruz. Biraz karı koca kendimize baktık bakımlar vesaire ocakta karşınızda olacağız.. Ben bu yıl çocuk planladığımız için televizyonda olmayayım diyordum, stres yasak diye ama kararımdan vazgeçtim bu nedenden ötürü kabul etmediğim bir teklife bugün evet dedim. Ocak ayından itibaren televizyonda karşınızda olacağım... Sağlıksal bir problem olmazsa ha ama kocamla evde akşamları zaman geçirmek beraber yemek yapmak köpeklerimizle vakit geçirmek yine de en önceliğimiz. Aile olmanın tadını çıkarıyoruz. Çıkarmaya da devam edicez. Hem çocuk hem kariyer yapmaya devam Allah nasip etsin utandırmasın inşallah. Dualarınızla...

İşte o paylaşım:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: