Seren Serengil'den Kim Kardashian olmaz!

Seren Serengil, Kim Kardashian'ın izinden gitme kararı almış. Ünlü isim, hayatını 24 saat boyunca kameralar önünde yaşamaya hazırlanıyor.

Magazin

Seren Serengil'den Kim Kardashian olmaz! Evine kameralar yerleştirilecekmiş. Evinde olan her şey tüm çıplaklığıyla yayına hazırlanacakmış. Ayrıca Serengil'in gün boyu gittiği her yerde de kameralar yayında olacakmış. Kuaförde, arabasında, restoranda vs.

Bilindiği gibi Kardashian Ailesi’nin büyük kızı Kourtney Kardashian bebeğini ailece kamera karşısına geçtikleri “Keeping Up With Kardashian” adlı programda objektifler önünde dünyaya getirmişti. Seren Serengil’in tv programında ise sınırlar henüz belirlenmemiş. Türk aile yapısına uygun bir format hazırlamak için ekiple birlikte sürekli toplantılar yapıyormuş Seren Serengil.

Ancak Seren Serengil'den nasıl bir Kim Kardashian çıkar, orası tartışılır.

Çünkü Seren Serengil'in eski popüler kimliği yok. Şu an onun gündemde kalmasını sağlayan tek şey sosyal medya. Ne albümü, ne başka bir projesi var.

O yüzden seyirci 24 saat Seren Serengil'i neden izlesin?

Kardashianlar'ın daha renkli, şaşaalı bir hayatı var. Üstelik onlar çok kalabalık bir aile. Ve hepsi birer magazin figürü. Ve kameralar önünde çok rahatlar. Ancak Seren Serengil de kamera rahatlığı yok. Kameralar yokmuş gibi davranabilmesi lazım. Bunu başaracağına ihtimal vermek zor. İşte bu yüzden Seren Serengil, Kim Kardashian olamaz!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: