Seren Serengil'den manidar paylaşım!

Seren Serengil, şarkıcı Özay Bakır ile evliliğe giden birlikteliklerini sonlandırmıştı. Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından ayrıldığını duyuran Serengil, yaptığı açıklamayla sevenlerini üzmüştü.

Magazin

Seren Serengil'den manidar paylaşım! Aralık ayının başında Seren Serengil sosyal medya hesabından Özay Bakır ile ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurmuştu.

Hande Yener'den Seren Serengil'e;

Hande Yener'den Seren Serengil'e; "Google'da duran bir fotoğrafla mağdur olunmaz!"Yaptığı açıklamada "Kulağıma gelen bir takım söylentiler yüzünden, aslı astarı olup olmadığını araştırma gereğini dahi hissetmediğim buna mahal veren erkek arkadaşım Özay Bakır ile yollarımı ayırma kararı aldım. Güvenimin sarsıldığı bu ilişkinin bitmesi her ikimiz içinde hayırlısı olandır. Kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim" demişti.

Üstsüz fotoğraf yargıya taşındı!

Üstsüz fotoğraf yargıya taşındı!Bugün akşam saatlerinde Seren Serengil Instagram'In hikaye bölümünden yaptığı açıklamayla "Acaba barıştılar mı?" sorusunu akıllara getirdi. Serengil yaptığı imalı paylaşımda siyah bir fonun üzerine çift emojisi koyarak "Missed you" yani "Seni özledim" yazdı.


gecce.com.tr

Seren Serengil canlı yayında konuştu!

Seren Serengil canlı yayında konuştu!Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun!

Demet Akalın ateş püskürdü: Yeter, defolun!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: