Seren Serengil'in avukatından açıklama: Bu karar haksız bir karardır!

Mahkemenin verdiği tedbir kararına rağmen Seren Serengil'in programında ve Instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkemenin Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar vermesinin ardından konuyla ilgili ilk açıklama Seren Serengil'in avukatından geldi. Seren Serengil'in avukatı Ayşegül Mermer, "Bu karar haksız bir karardır!" dedi.

Magazin

Seren Serengil'in avukatından açıklama: Bu karar haksız bir karardır! Gülben Ergen'in üç ay önce "Duymayan Kalmasın" programında yaptığı yayınlar nedeniyle Seren Serengil hakkında tedbir kararı aldırmıştı.

Seren Serengil için hapis kararı!

Seren Serengil için hapis kararı!Mahkemenin tedbir kararına rağmen Seren Serengil'in programında ve Instagram hesabında aleyhte yayın yapmayı sürdürdüğünü iddia eden Gülben Ergen’in başvurusu üzerine mahkeme Seren Serengil’in 3 gün süreyle zorlama hapsine karar vermişti.

Seren Serengil'den güldüren eleştiri!

Seren Serengil'den güldüren eleştiri!Mahkeme, kesin kararın infazı için Cumhuriyet Başsavcılığı’na yazı göndermişti. Konuyla ilgili ilk açıklama Seren Serengil'in avukatından geldi. Seren Serengil'in avukatı Ayşegül Mermer, "Bu karar haksız bir karardır!" dedi.

İşte o açıklama:

Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap!

Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: