SEREN ZOR DURUMDA!

Günde 5-6 saat bilgisayar başında olduğunu söyleyen Seren Serengil, ünlü facebook sitesinin de müdavimleri arasındaydı. Serengil, eşinin baskısıyla facebook'taki hesabını kapattığını söyledi.

Magazin

SEREN ZOR DURUMDA! 'Armağan Çağlayan'la Bu Hafta' programına konuk olan Seren Serengil, hem işi için hem de arkadaşlarıyla yazışmak içinde sabah ve akşamları olmak üzere günde 5-6 saate yakın bir zamanını bilgisayar başında geçirdiğini anlattı. Bu sürenin normal olduğunu ifade eden Serengil, aynı zamanda Facebook sitesinin de müdavimleri arasında yer alıyordu. televizyongazetesi'nde yeralan habere göre, ancak Serengil, kısa bir süre önce sitedeki hesabını kapatmak zorunda kaldığını söyledi. Bir hayli üzgün görünen Serengil, 'Kapattırdı eşim, istemedi. Benim çocukluk arkadaşım, bütün arkadaşlarım oradaydı. Ama şimdi artık bana starlar.com'dan ulaşabilirsiniz' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: