Serenay Sarıkaya: Damar sarkıları ezbere bilirim

Damar şarkıları sevdiğini anlatan Serenay Sarıkaya, "Bazen o damar ötesi şarkıları özlediğimde taksiye binerim. Ne dinliyorlar bakarım, sesi açmalarını rica ederim" itirafında bulundu.

Magazin

Serenay Sarıkaya: Damar sarkıları ezbere bilirim Şu sıralar başrolü üstlendiği “Alice” müzikali ile kendinden söz ettiren Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde ELLE dergisi için objektif karşısına geçti. Çekim sonrası soruları yanıtlayan oyuncu, 5 aylık hazırlık dönemine rağmen bu projenin kendisini hâlâ çok heyecanlandırdığını söyledi.

Sarıkaya, röportajda bilinmeyen bir özelliğinden de söz etti: “Evde yalnız kaldığım zamanlar, bazen damar bir şarkı bulup sesi sonuna kadar açarım. Bağıra bağıra da söylerim. Nasıl bir bellek varsa, hepsini ezbere bilir mi insan! Bazen o damar ötesi şarkıları özlediğimde taksiye binerim. Ne dinliyorlar bakarım, sesi açmalarını rica ederim. Yolda sohbet muhabbet, şarkılar.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: