Serenay Sarıkaya konuşuldu!

Bu hafta modanın kalbini tutan ünlülerden ilk dört.

Kadın

Serenay Sarıkaya konuşuldu! Bu hafta ünlüler arasında adeta bir şıklık yarışı vardır. Bir markanın çekimler için kamera karşısında olan Serenay Sarıkaya krem rengi pelüş kabanı, içine giydiği krem rengi kazağı ve pantolonu ile en çok konuşulan ve fotoğrafı paylaşılan ünlüydü. Üzerinde hiçbir zıtlık barındırmayan, birbirini tamamlayan parçaların bir arada olduğu görünüşü tarzını konuşturdu.

Şeyma Subaşı da yılbaşı çekimleri için giydiği kırmızı pantolonu, siyah deri ceketi ve başına taktığı kasketi ile çok beğenilenler arasındaydı.

Bir dergi firması için kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan da çok beğenilenler arasında. Kahverengi çizmeleri, kalıp gibi blue jeani, krem rengi hoş kazağı ile estetik duruşunu sergiledi ve bu kombin çok da beğenildi.

Hadise yeni yıl çekimleri için giydiği siyah mini elbisesi ile yine şıktı. Zaten onun şık olmasına o kadar alıştık ki artık ne giyse bütün oluyor kıyafetleriyle.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: