Serenay Sarıkaya: Yapılmayanları yapmak bizim işimiz!

Kerem Bürsin, Türkiye'nin ilk vampir dizisi 'Yaşamayanlar'da rol aldı. Sevgilisi Serenay Sarıkaya ise "Yapılmayanı yapmak bizim işimiz" diyerek hem sevgilisine destek oldu hem de oldukça iddialı bir açıklamada bulundu.

Magazin

Serenay Sarıkaya: Yapılmayanları yapmak bizim işimiz! Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı Türkiye'nin ilk vampir dizisi 'Yaşamayanlar'ın galası dün gerçekleşti. Sevgilisi Kerem Bürsin'e destek olmak isteyen Serenay Sarıkaya da galaya katıldı. Gösterim öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden güzel oyuncu, Kerem Bürsin'e çok güvendiğini ve dizinin başarılı olacağına inandığını belirtti.

'Yaşayamayanlar' gala yaptı!

'Yaşayamayanlar' gala yaptı!Serenay Sarıkaya daha önce puhutv’nin ilk orjinal içeriği olan ve kısa sürede kendi kitlesini oluşturarak bir internet fenomenine dönüşen 'Fi' dizisinde rol almıştı. 'Fi' internet üzerinden yayınlanarak başarılı olunca diğer dizilerin de önünü açılmış ve internet üzerinden yayın yapan dizilerin sayıları artmıştı. Serenay Sarıkaya'ya sevgilisi Kerem Bürsin'in ilk vampir dizisinde rol aldığı hatırlatılınca güzel oyuncu 'Fi' dizisine de vurgu yaparak, "Yapılmayanları yapmak bizim işimiz" dedi.

Kerem Bürsin'i hiç böyle görmediniz!

Kerem Bürsin'i hiç böyle görmediniz!‘Yaşamayanlar’dan nefes kesen yeni tanıtım!

‘Yaşamayanlar’dan nefes kesen yeni tanıtım!Serenay Sarıkaya'yı 7 milyon kişi takipte!

Serenay Sarıkaya'yı 7 milyon kişi takipte!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: