Serenay Sarıkaya'dan 'Alice' itirafı!

Serenay Sarıkaya, ‘Alice Harikalar Diyarında’ müzikalindeki rol arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube kanalındaki programına konuk oldu.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan 'Alice' itirafı! Serenay Sarıkaya, “Alice Müzikali”ndeki rol arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube'ta yayınlanan “Bu Gece” isimli programına konuk oldu.

Kendisine yöneltilen “Proje seçimini nasıl yapıyorsunuz?” sorusuna Seranay Sarıkaya, “Senaryo okurken, çok etkilendiğimde kendimi ayakta replikleri söylerken ve o sahneyi canlandırırken buluyorum. O anı görünce, biliyorum ki o işin içinde olabilirim” cevabını verdi.

Serenay Sarıkaya, rol aldığı Alice Müzikali için de şunları söyledi:

“Alice, başıma gelebilecek en güzel şey. Hem çocukluğumdan beri böyle bir işin içinde olmayı çok istiyordum, hem de sizler gibi mesleğinde başarılı yerlerde olan insanlarla bunu yapabiliyor olmak beni çok şanslı hissettiriyor.”

ŞARKI DA SÖYLEDİ!

Ayrıca güzel oyuncu programın bir bölümünde şarkılar da seslendirdi. Serenay Sarıkaya'nın canlı performansı alkış topladı. Seyirciler arasında Ezgi Mola, Burcu Esmersoy, Aslı Bekiroğlu-Can Koçkan ve Merve Dizdar da vardı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: