Serenay Sarıkaya'dan ilginç itiraf!

Çocukluğunda dans ve jimnastikle ilgili travma yaşadığını söyleyen Serenay Sarıkaya, ‘Fi’de dansçıyı oynamanın kendisini nasıl zorladığını anlattı.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan ilginç itiraf! Ezgi Mola, YouTube kanalında yayınladığı, ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum’ programında Serenay Sarıkaya’yı konuk etti. Geçtiğimiz sezon final yapan ‘Fi’ dizisinde dansçı Duru karakterini canlandıran Sarıkaya, “Haftanın beş günü 2.5 saat jimnastik ve üzerine dans antrenmanlarım vardı. Ağlayarak gidiyordum, çok zor ve acıydı. ‘Sizden nefret ediyorum’ diye diye zorla yapıyordum” şekline bir itirafta bulundu.

Olaya dair bir çocukluk anısını da anlatan Sarıkaya, “Ankara’da yaşarken ailem jimnastik kursuna yazdırdı. Bir türlü bacaklarım açılmadı. Hocalarım, ‘Bu kızdan olmayacak’ dedi. O zamandan bu yana hayatım boyunca esnemeyle ilgili şeyler yapmadım. Proje gelince, yaşadığım travmayı atlamak için kabul ettim ve yendim” şeklinde konuştu. Evcimen birisini olduğunu dile getiren oyuncu, tüm film ve dizileri evde izlediğini söyledi.

Serenay Sarıkaya'nın hayali gerçek oluyor!

Serenay Sarıkaya'nın hayali gerçek oluyor!Serenay Sarıkaya göbeğini içine çekince...

Serenay Sarıkaya göbeğini içine çekince...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: