Serenay Sarıkaya'dan ilişki itirafı!

Serenay Sarıkaya, uzun süredir aşk yaşadığı Kerem Bürsin’le ilgili "Bana bir kadın olarak kendimi çok değerli hissettirdi. Bunun için ona teşekkür ederim" dedi.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan ilişki itirafı! Fi dizisinin yıldızı Serenay Sarıkaya, Elle Dergisi'nin Mart sayısı için Maltepe Kaykay Parkı’nda objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, çekim sonrası verdiği röportajda Kerem Bürsin’le ilişkisinden de söz etti. Sarıkaya "Bir birliktelikte birbirine ilham vermek, paylaşmak, öğrenmek, birbirini yüceltebilmek ve birlikte yükselebilmek çok önemli. Ben bu konuda çok şanslıyım. Kerem’le bu kadar zor bir sektörde bunu çok iyi becerebildik. Her ilişki kişiyi değiştirir, ben de Kerem’le değişmişimdir. Öncelikle bana bir kadın olarak kendimi çok değerli hissettirdi. Bunun için ona teşekkür ederim. Önceliklerimin farkına varmama sebep oldu, telaşımı ve paniğimi azalttı" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: