Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bürsin yanıtı!

Alice Müzikali'nin iki ünlü oyuncusu Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola, önceki gün Etiler'de bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bürsin yanıtı! Alice Müzikali'nin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya ve 'Kraliçe' karakterine hayat veren Ezgi Mola, önceki akşam Etiler'de bir mekanda yemek yedi. Müzikal sayesinde tanışan ve sıkı dost olan ikili, mekan çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Ezgi Mola hakkında "Alice, bizim için çok büyük bir şans oldu. Bizi kavuşturdu birbirimize" diyen Sarıkaya, "Kerem Bürsin'le tekrar barışacağınız yönünde yapılan yorumlara ne diyorsunuz?" sorusuna ise "Şu an öyle bir şey yok" şeklinde kaçamak bir yanıt verdi.

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'ya mesaj mı verdi?

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'ya mesaj mı verdi?Yakın arkadaşı Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Kerem Bürsin'in doğum günün sosyal medya paylaşımı ile kutlayan Ezgi Mola, konu hakkında "Herhalde, biz birbirimizi seven insanlarız. Bunlar güzel şeyler. Sevgi kazansın" açıklamasında bulundu.

Serenay Sarıkaya geçmişe götürdü!

Serenay Sarıkaya geçmişe götürdü!Ünlü isimden olay sözler!

Ünlü isimden olay sözler! "Tuba'yı beğeniyorum, Serenay dişi değil!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: