Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bürsin'e açık kapı!

Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin'le barıştığı iddiası hatırlatılınca "Şu an öyle bir şey yok" yanıtını vererek açık kapı bıraktı.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan Kerem Bürsin'e açık kapı! Kerem Bürsin'le Serenay Sarıkaya 4 yıl süren birlikteliklerini Nisan ayında sonlandırmışlardı. Sürpriz ayrılığın ardından Serenay Sarıkaya, Amerika'ya gitmiş ve kısa bir tatil yapmıştı. New York'ta ayrılık acısını atlatan oyuncu geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönmüştü. Serenay'ın yüzü gülüyordu ve keyfi de yerindeydi. Güzel oyuncu geçtiğimiz gün Alice Müzikali'ndeki rol arkadaşı Ezgi Mola ile Etiler'deydi. Magazin muhabirleriyle ayak üstü sohbet eden Sarıkaya soruları yanıtladı. Gazeteciler genç yıldıza "Kerem Bürsin'le barıştınız mı?" diye sordu. Serenay Sarıkaya, "Şu an öyle bir şey yok" yanıtı vererek kafa karıştırdı. Oyuncunun açık kapı bırakması hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. İkilinin ayrılığının ardından çiftin sevenleri sosyal medya üzerinden barışmaları için baskı kurmuş ve yorum yağdırmıştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: