Serenay Sarıkaya'dan kıyı temizliği!

Su kirliliği ile mücadeleye dikkat çekmek için Kilyos'ta düzenlenen kıyı temizleme etkinliğine Serenay Sarıkaya da katıldı.

Magazin

Serenay Sarıkaya'dan kıyı temizliği! Serenay Sarıkaya, yüzü olduğu marka tarafından Kilyos'ta düzenlenen kıyı temizleme etkinliğine katılarak suların kirliliğine dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya'nın plaj tarzı!

Serenay Sarıkaya'nın plaj tarzı!Serenay Sarıkaya, etkinliğe dair yaptığı açıklamada: ''Bugün çok güzel bir sebep için Kilyos'ta buluştuk. Kıyılarda ve denizlerde kirlenmeye sebep olan bu atıklara bir dur demek için bugün hepimiz buradayız. Plastik atık kirliliği çevremizin, bir sürü canlının ve bizlerinde hayatını tehlikeye atıyor. Eğer gerçekten güzel ve yaşanılabilir bir dünya istiyorsak doğamıza iyi bakmalı ve sahip çıkmalıyız... Siz de çevrenizde gördüğünüz, evinizde bulunan plastik atıkları toplayıp, plastik atık toplama ünitelerine bırakarak bize destek olabilirsiniz. Bugün bu sıcak günde böyle bir sebep için bana eşlik eden herkese çok teşekkür ediyorum'' sözlerini dile getirdi.


Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya'ya jest!

Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya'ya jest!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: