SERENAY SARIKIYA'DAN KIŞKIRTICI POZLAR!

Tuğçe Kazaz ve Serenay Sarıkaya objektif karşısına geçti.

Magazin

SERENAY SARIKIYA'DAN KIŞKIRTICI POZLAR! Her ülkede yılın olayı haline gelen Elle Style Awards’ın Türkiye ayağı yarın düzenlenecek. Elle Style Awards töreni, Esma Sultan’da yapılacak. Geccede toplam 12 farklı kategoride stil sahibi isim ödüllendirilecek. ‘Moda Tasarımcısı’, ‘Genç Moda Tasarımcısı’, ‘Mücevher Tasarımcısı’, ‘Fotoğrafçı’ ve ‘Mekan’ kategorilerinde kazananlar, jüri oylamasıyla belirlenecek. ‘Kadın Oyuncu’, ‘Erkek Oyuncu’, ‘Kadın Müzik Starı’, ‘Erkek Müzik Starı’, ‘Stil İkonu’, ‘İşkadını’ ve ‘İşadamı’ kategorilerinde ise birinciler halk oylamasıyla seçilecek.

Bu senenin jürisi, Türkiye’nin en stil sahibi isimlerinden oluşuyor: Ajda Pekkan, Ali Sabancı, Alize Dinçkök Eyüboğlu, Aziz Sarıyer, Demet Sabancı Çetindoğan, Ertuğrul Özkök, Figen Batur, Gaye Sökmen, Güneri Cıvaoğlu, Hakan Yıldırım, Işın Görmüş, Işık Şimşek, Ömer Karacan, Tamer Yılmaz ve Tülin Şahin...

Elle dergisi, aralık sayısında Elle Style Awards için Tuğçe Kazaz ve Serenay Sarıkaya’yı objektif karşısına geçirdi. İngiliz Konsolosluğu’nda yapılan çekimde iki ünlü manken, Dilek Hanif ve Zeynep Tosun gibi başarılı Türk modacıların kıyafetlerini giydi. Kazaz ve Sarıkaya’yı Barış Aktınmaz fotoğrafladı.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: