SERENAY YERİNE LAS VEGAS’A GİZEM GİTTİ!

Miss Turkey’de ikinci olarak Miss Universe’e katılmaya hak kazanan Serenay Sarıkaya “Benim için oyunculuk önemli” deyip yarışmadan çekildi, Türkiye’yi temsil etme görevi Miss Turkey birincisi Gizem Memiç’e verildi.

Magazin

SERENAY YERİNE LAS VEGAS’A GİZEM GİTTİ! Miss Turkey organizatörü Can Sandıkçıoğlu, bu sürpriz değişiklikle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Miss Universe'e normalde Serenay Sarıkaya'nın katılması gerekiyordu. Ama o 'Oyunculuk kariyerim benim için daha önemli. Yeni bir diziye başlıyorum' diyerek yarışmadan çekilmek istediğini belirtti. Biz de onun yerine Gizem Memiç'i yolladık. Gizem önce Miss Universe'e, bir ay sonra da Miss World yarışmasına katılarak ülkemizi temsil edecek.”

Rakipleri çok zorlu

Gizem Memiç, 23 Ağustos'ta Las Vegas'ta yapılacak Miss Universe için geri sayıma başladı. Geçtiğimiz günlerde Amerika'ya giderek diğer finalistlerle birlikte kampa giren Memiç'in zorlu rakipleri var. Bunların başında da Hırvatistan güzeli Lana Obad geliyor.

İşte Serenay Sarıkaya'nın yerine yarışmaya katılacak Gizem Memiç


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: