SEREN'İN PARASINI KUMARDA YEMİŞ

Seren Serengil'in eşinden ayrılma sebebi kumar borcuymuş!

Magazin

SEREN'İN PARASINI KUMARDA YEMİŞ YÜKLÜ MİKTARDA PARA KAYBETTİ

Seren Serengil’in 2004’te evlendiği Musa Aytun geçen hafta evi terk etmişti. Seren Serengil’in “Musa’nın kötü bir huyu var. Bu huy eşime babası Dahmi Aytun’dan geçmiş. Aslında her erkekte bulunuyor. Ama bunu açıklamam” sözleri akılları karıştırmıştı.Seren Serengil, “Kocam beni ne dövdü, ne aldattı. Uyuşturucu da kullanmadı” demişti. POSTA, Musa Aytun’un bu kötü huyunu öğrendi: Kumar! İddiyaya göre; Musa Aytun sık sık kumar oynuyor ve yüklü miktarda para kaybediyormuş.

KUMAR PARASINI İSTİYOR

Seren Serengil eşinin kumar borcunu ödemek için Nişantaşı’nda 400 bin dolar değerindeki evini ve 80 bin TL’lik Range Rover cipini satmış. Musa Aytun, Seren Serengil’in 350 bin dolarını da kumarda kaybetmiş. Hatta dedikoduya göre; Musa Aytun, kayınvalidesi Nevin Serengil’in kredi kartıyla da kumar oynayıp kaybetmiş. Nevin Serengil sinirden çıldırmış. Seren Serengil yakınlarına “Musa kumar için benden aldığı paraları ödemezse ondan asla boşanmam” diyormuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: