SERGEN KURŞUN DÖKTÜRDÜ

Yaşadığı çalkantılı hayat ve oynadığı futboluyla dikkatleri çeken yıldız futbolcu Sergen Yalçın, bu kez bir reklam filmi yıldızlığına soyundu. Bir pencere firmasının ürettiği kurşunsuz pencere reklamı için kamera karşısına geçen ünlü futbolcu, senaryo gereği kurşun döktürdü, genç hayranlarına imzalar dağıttı.

Magazin

SERGEN KURŞUN DÖKTÜRDÜ Bu hafta sonu vizyona girecek reklam filminde oynayan yıldız futbolcu, çarşafın altına geçip oturdu ve halk arasında koca karı diye nitelenen yaşlı kadınların başından aşağıya kurşun dökmesini bekledi. Hayatında bugüne kadar hiç kurşun döktürmediği anlatan Sergen Yalçın, 'Kısmette reklam filminde kurşun döktürmek varmış. Ben bu konunun dini boyutunu bilmiyorum ama nazara inanırım. İnşallah bu kurşun döktürmeyle hem ben hem de Eskişehirspor olarak şansızlıkları yenip nazarlardan kurtulmuş oluruz' diye konuştu.

İlk kez reklam filminde oynayan Sergen Yalçın, yaşının 35 olduğunu belirterek, artık yeşil sahalardan çok reklam-dizi gibi projelerde yer almak istediğini söyledi. Reklamdaki performansıyla Fenerbahçe'nin dünya starı futbolcusu Roberto Carlos'un bir reklam filmindeki performansı hakkında yorumda da bulunan ünlü sporcu, 'Carlos'un reklamda yaptığı sadece koşmaktı. Onu da dublörler aracılığıyla yaptı. Oysa ben 5 dakika boyunca gerçekten topu hiç düşürmeden sektirerek hem imza dağıttım hem de hayranlarımla fotoğraf çektirdim. Yönetmen hayatının en kolay çekimini yaptığını söyledi' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: