SERGEN SAHALARA NİL'LE DÖNDÜ

Uzun süredir kimseyle anılmayan Sergen Yalçın aşk orucunu bozdu. Sergen, Tarkan beraberliğiyle adını duyuran şarkıcı Nil Özalp'le gecelerin tozunu attırdı

Magazin

SERGEN SAHALARA NİL'LE DÖNDÜ Veda ettiği yeşil sahalardaki başarısını çapkınlıkta da gösteren Sergen Yalçın'ın adı son dönemde kimseyle anılmıyordu. Herkes Sergen'in futbol yorumculuğuna başladıktan sonra durulduğunu sanırken yıldız isimden yeni bir ilişki haberi geldi. Sergen Yalçın, şarkıcı Nil Özalp'le aşk orucunu bozdu.

Seksi şarkıcı ile Sergen, geçtiğimiz hafta birçok gece Blackk ve Scotch gibi mekanlarda görüldü. Samimi bir şekilde eğlenen Sergen Yalçın ile Nil Özalp, yakınlaşmalarını sadece yakın çevreleriyle paylaştı. Şimdilerde görüşmeye ara veren ikilinin ilişkisinin ne olacağını ise zaman gösterecek.

Nil Özalp, albüm çıkartacağı dönemde Tarkan ile aşk yaşadığını açıklayarak magazin gündemine gelmişti. Megastar, güzel şarkıcıyla ilgili tek bir kelime etmezken; Nil Özalp, "Tarkan ile 2 yıl aşk yaşadık" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: