SERHAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen'in cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.

Magazin

SERHAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Önceki gün tedavi gördüğü Alman Hastanesinde vefat eden Serhan Şeşen için Erenköy Galipaşa Camii'nde cuma namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi.

Törende, üstünde oğlunun resmedildiği tişört bulunan baba Burhan Şeşen ile dedesi Turhan Şeşen, tabutun başında cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul etti.

Cenaze namazına, Serhan Şeşen'in annesi Nükhet Şeşen, kardeşi Dilhan Şeşen, amcası Gökhan Şeşen, babasının amcası İlhan Şeşen, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, sanatçılar Ferdi Akarnur, Harun Kolçak, Ali Rıza Binboğa, Ercan Saatçi, Levent Candaş, Ozan Doğulu, Kubat, Edip Akbayram, Vedat Sakman, Oya Başar, Mor ve Ötesi, Nejat Yavaşoğulları, eski futbolcularından Selçuk Yula ile sanat ve spor camiasının yanı sıra çok sayıda sevenleri ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazının ardından Serhan Şeşen'in cenazesi, sevdiği müzik eşliğinde ve sevenlerinin alkışları eşliğinde götürüldüğü Çengelköy Mezarlığı'na defnedildi.

Bu sırada özel ses sistemiyle donatılmış bir arabadan Serhan Şeşen'in çok sevdiği Pink Floyd'un Wish You Were Here adlı şarkısı çalındı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: