Serhat Hacıpaşalıoğlu “Je M’adore” diyor!

Yapımcı, sunucu ve şarkıcı kimliklerini başarıyla sergileyen Serhat Hacıpaşalıoğlu, müzik dünyasına bomba bir giriş yapacak gibi! Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun televizyon geçmişi uzun yıllara dayanıyor.

Kültür-Sanat

Serhat Hacıpaşalıoğlu “Je M’adore” diyor! Bir çok ödüle sahip olan Serhat Hacıpaşalıoğlu’nu 90’lı yılların başarılı bilgi yarışması “RİZİKO” ile hafızalarda yerini alıyor.

Serhat Hacıpaşalıoğlu şimdi de müzik dünyasında Olcayto Ahmet Tuğsuz ile başlayan işbirliği ile yeni bir döneme girdi.

Tuğsuz’ un bestesi olan ve Serhat’ın dünyaca ünlü Fransız şarkıcı Viktor Lazlo ile İngilizce ve Fransızca olarak seslendirdiği düet “Total Disguıse”, Avrupa’nın pek çok ülkesinde büyük beğeni kazandı.

Şarkının çok güzel olmasının yanı sıra Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun klipteki enerjisi ve sesi sizi başka bir boyuta taşıyor. Yerinizde duramayacağınız kıpır kıpır olan bu parçayla kendiniz kaybetmeme şansınız yok!

Serhat Hacıpaşalıoğlu, 2009’un son aylarında “Caprice The Show” adlı, 18 kişiden oluşan, yeni müzik projesini hayata geçirdi. Dev bir dans orkestrası olan Caprice The Show, müzik hayatına farklı bir soluk getirdi.

Onsekiz kişiden oluşan ekibin disiplinle çalıştığı gözlerden kaçmıyor. Serhat Hacıpaşalıoğlu ekibi ile müzik çalışmasına Fransa’da devam ediyor.

“Je M’adore”un bestesi müzik dünyasının çok önemli bir ismi olan Olcayto Ahmet Tuğsuz’a ait. ““Je M’adore”, Türkçe'de “Sana tapıyorum” anlamına geliyor.

Paris’te gerçekleştirilen şarkının çekimleri dünyaca ünlü yönetmen Thiery Vergnes tarafından çekildi. Paris yakınlarında, artık kullanılmayan bir fabrikada kurduğu platoda, 30 kişilik bir ekip 24 saat boyunca aralıksız çalışmışlar. Kırk kişilik dans ekibiyle klipte oldukça eğlendiği her hallerinden belli. Bu enerjinin seyirciye geçiyor olması ise ayrı bir güzellik.

Klip fotoğraflarını çeken Klaus Roethlisberger Serhat’ı bir dakika olsun boş bırakmadan birbirinden güzel karelere imzasını atmış.

Video klip, Youtube’da yayınladıktan kısa bir süre sonra 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Je M’adore sizi sizden alacak!


Linet Yurdakul
[email protected]

video için tıklayın...

Bunlarda ilginizi çekebilir: