Serhat’tan yine bir ilk!

Türkiye’nin dünya müziğindeki en önemli temsilcilerinden Serhat, Amerika resmi Billboard dans listesine 38 numaradan giriş yaparak bir ilke daha imza attı.

Kültür-Sanat

Serhat’tan yine bir ilk! 2016 yılında, Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu temsil ettiği "I Didn’t Know’’ adlı şarkıyı, Martha Wash ile yeniden seslendiren Serhat; Sting, Drake, Kylie Minogue, Enrique Iglesias gibi dünyaca ünlü starların yer aldığı, Amerika dans listelerine resmi olarak giriş yapan ilk ve tek Türk sanatçı oldu.

"I Didn’t Know’’ adlı hit şarkısıyla, an itibari ile Meksika iTunes dans listesinde 1 numaraya yerleşen Serhat; başarı grafiğini sürekli olarak yükseltiyor.

Serhat'ın başarı sırları!

Serhat'ın başarı sırları!
Serhat ve Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash, Paris’ten gelen 22 dansçı eşliğindeki ortak şovları “Chocolate Tour”un dünya prömiyerini 20 Şubat'ta Gecce Mekan Ödülleri Töreni'nde gerçekleştirmişti.

Pop ikonlarının dansçısı Serhat'ı tercih ediyor!

Pop ikonlarının dansçısı Serhat'ı tercih ediyor!
Serhat; "Je M’adore’’ isimli şarkısıyla, 2 yıl önce Almanya dans listelerinde 6 hafta 1 numarada kalarak, İngiltere’de 2 numaraya kadar yükselerek, uluslararası alanda başarılara imza atmıştı.

2016 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino adına yarışarak, yabancı bir ülkeyi Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil eden ilk Türk özelliğini kazanan Serhat; dünya müzik pazarında saygınlığını ve istikrarını sürdüren tek sanatçı konumunda bulunuyor.

Serhat stili ile ilham veriyor!

Serhat stili ile ilham veriyor!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: