Serkan Çayoğlu sevgilisini yalnız bırakmadı!

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, Kiraz Mevsimi adlı dizide beraber başrolü paylaşmış ve dizi aşkı gerçek olmuştu. 2014’te aşk yaşamaya başlayan çift, 2015’te ayrılmıştı. Geçen Kasım’da barışan sevgililer evlilik kararı aldı.

Magazin

Serkan Çayoğlu sevgilisini yalnız bırakmadı! Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, Kiraz Mevsimi adlı dizide beraber başrolü paylaşmış ve dizi aşkı gerçek olmuştu. Dolu dizgin devam aşıklar yeni dizilerinde de başrolü paylaşacaklar. Serkan Çayoğlu son olarak Özge Gürel'i ailesiyle tanıştırarak ikili evliliğin ilk adımını atmış oldu.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan sürpriz karar!

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan sürpriz karar!Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel birlikte bir alışveriş merkezinde görüldü. Öğle yemeğini baş başa yiyen genç aşıklar, kendilerine yöneltilen sorulara cevap verdi. Serkan Çayoğlu, "Her şey yolunda çok şükür, ilişkimiz gayet güzel gidiyor. Bugün Özge’nin doğum günü yakın arkadaş grubuyla aramızda ufak bir doğum günü kutlaması da olacak tabi ki" açıklamasında bulunup daha sonra Remzi Kitabevi’nden roman ve dergi alıp AVM’den ayrıldılar.

Özge Gürel: Birlikte çok eğleniyoruz

Özge Gürel: Birlikte çok eğleniyoruzYASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: