Serkan Çayoğlu'ndan Hande Erçel'e destek!

Gürkan Şef’in Arnavutköy’de açtığı mekana giden Serkan Çayoğlu, çıkışta gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. Hande Erçel ile başrolünü paylaştığı dizisiyle alakalı konuşan oyuncu, ”Dün akşam üçüncü bölüm yayınlandı, geri dönüşleri çok güzel, mutlu edici. Yapımcısından yönetmenine, oyuncusuna kadar herkes çok emek verdiği için güzel bir iş çıktı ortaya" dedi.

Magazin

Serkan Çayoğlu'ndan Hande Erçel'e destek! Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çayoğlu, partneri Hande Erçel’in annesini kaybettiği hatırlatılınca Çayoğlu, ”Elimizden geldiğince bütün ekip, oyuncular destek olmaya çalışıyoruz. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, bir arkadaş, partner olarak" ifadelerini kullandı.

"Hande Erçel, adına açıklama yapmak ne kadar mantıklı?" diye sözlerine devam eden Çayoğlu, ”Hande’ye sormak gerekir, zor bir süreç olduğu için hemen unutulması zor ama Hande de elinden geldiğince sette kendisini işine vermeye çalışıyor" dedi.

Hikayenin çok iyi olduğundan bahseden ünlü oyuncu, ”Dün senaryonun altıncı bölümünü okudum. Ben bile hikayede sürprizlerle karşılaşıyorum" dedi.

Sevgilisi Özge Gürel ile ne zaman evleneceği sorularının hayranları tarafından çok sık sorulduğunu vurgulayan Çayoğlu, ”Bu soru çok soruluyor bize, ileride düşünüyoruz ama biz evleneceğimiz zaman herkes duyacak" dedi.

İlişkilerinin resmiyete ne zaman döküleceği sorusu üzerine ”Zamanı geldiği zaman" diyen oyuncu, ailelerin birbirlerini tanıdıklarını söyledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: