Serkan Çayoğlu'nun hayranlarından merak uyandıran video!

Uzun bir aradan sonra ekranlara Börü dizisiyle dönen Serkan Çayoğlu'nun hayranları dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Magazin

Serkan Çayoğlu'nun hayranlarından merak uyandıran video! Şubat ayında başlaması beklenen mini dizi Börü büyük bir heyecanla bekleniyor. Serkan Çayoğlu'nun hayranları Italya'dan çektikleri bir videoyu paylaşarak 'Börü ne zaman başlayacak?' pankartı açtılar. Merakla beklenen dizinin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu, hayranları tarafından hazırlanan videoya Twitter hesabı üzerinden cevap yazarak sevenlerini mutlu etti.

İşte Serkan Çayoğlu'nun cevap yazdığı o video...

Video yüklenemedi...
Başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz ve Mesut Akusta’nın paylaşacağı mini dizi Börü, Türk televizyonlarında bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Dizide Hollywood’daki CGI teknolojisine benzer olan Face2Face adlı yapay yüz teknolojisi kullanılacak. Börü, böylece yapay yüz teknolojisi Türkiye’de ilk defa kullanan dizi olarak Türk dizilerinde bir ilke imza atmış olacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: