Serkan Kaya'dan Serdar Ortaç'a: Parası bitti galiba

Serdar Ortaç'ın ''Artık albüm yapmayacağım. Aranjörler çok para istiyor" sözlerine Serkan Kaya tepki gösterdi. Kaya, "Serdar'ın parası bitti galiba" dedi.

Magazin

Serkan Kaya'dan Serdar Ortaç'a: Parası bitti galiba Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada ''Artık albüm yapmayacağım. Çünkü bestelerimi düzenlemesi için ünlü bir aranjöre gönderdim. İki araba parası istedi'' demişti. Şarkıcının bu sözlerine ilk tepki Serkan Kaya'dan geldi. Arabeskin güçlü sesi, "Serdar’ın bir sürü şarkısı var. Bugüne kadar en pahalı aranjörlerle çalıştı. Parası bitti galiba. Önceden ona dokunmuyordu. Aranjörler o paraları hak ediyor" açıklamasında bulundu.

Yıldız Tilbe'den Serkan Kaya sürprizi!

Yıldız Tilbe'den Serkan Kaya sürprizi!"RAMAZAN'DA KONSER VERMEYECEĞİM!"

Ramazan ayında sahne programlarına ara vereceğini ve konserlere çıkmayacağını söyleyen Serkan Kaya, "O dönemde sesimi dinlendireceğim. Bazı kadın sanatçılar da, ramazanda estetik yaptırıyor"diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Serkan Kaya'nın bu sözlerle kimi kastetdiği ise merak konusu oldu

Bostancı'da sürpriz düet!

Bostancı'da sürpriz düet!Beklenen klip yayında!

Beklenen klip yayında!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: