SERVET BENİM ARKADAŞIM!

Çok yakında sazlı sözlü bir albüm çıkaracak olan ünlü oryantal Asena, Hafta Sonu’na konuştu.

Magazin

SERVET BENİM ARKADAŞIM! Yıllar önce sahneye adımını attığında tüm rakiplerini adeta elinin tersiyle bir kenara iten Asena, o zamandan bu zamana oryantal dansa farklı bir boyut getirmeyi başardı. O kıvırdıkça herkes ekran başına kilitlendi. Şöhreti arttıkça, ona hayran erkeklerin de sayısı arttı. Gün geldi aşkları dansının önüne geçti. Bir süredir sessiz sedasız ve de aşksız hayatına devam eden Asena, yepyeni ve çok daha iddialı dönmeye hazırlanıyor. Çok yakında sazlı sözlü bir albüm çıkaracak olan ünlü oryantal Asena, Hafta Sonu’na özel fotoğraflarıyla da çok ses getirecek.

-Servet ile aralarında bir aşk olmadığını söyleyen Asena 'Her gün evlendiriyorlar beni. Mesela bir ara Servet takıldı dillere. Servet'i tanıyorum, arkadaşımdır.Bazen buluşur kahve içeriz . Ama Servet benim değil.Ne obenim, ne de ben onun sevgili portresiyiz. İnsanın hiç mi arkadaşı olmasın? Şimdi benim ünlü bir doktor arkadaşım olmasın mı?İnsanın futbolcu da arkadaşı olacak, doktor da , avukat da. Sevgilim olsa koluma takıp 'bu benim sevgilim ' derim.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: