SERVET ÇETİN'DEN ALORES’E YANIT GELDİ

Evlilik planları yaparken ihanet şüphesiyle Servet Çetin’den ayrıldığını söyleyen Alessandra Alores’e ünlü futbolcu Servet Çetin’den yanıt geldi: “Reklam kokan hareketler bunlar. Aramızda evliliğin lafı bile geçmedi.”

Magazin

SERVET ÇETİN'DEN ALORES’E YANIT GELDİ Alman manken Alessandra Alores, Galatasaray'ın defans oyuncusu Servet Çetin'le evlilik planları yaptıklarını ancak ünlü futbolcunun kendisini aldattığından şüphelenerek ayrılık kararı aldığını söylemişti. “Servet bana sürekli beni sevdiğini ve asla aldatmadığını söylüyordu ama gerçek öyle değil, biliyorum” diyen Alores'e Servet'ten yanıt geldi. Önce “Konuşursam, onun istediği olacak, çünkü reklam peşinde” diyerek yorum yapmaktan kaçınan futbolcu, daha sonra konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Ben istersem koşarak gelir

“Gazeteyi okuduğumda ağzım açık kaldı, kafasına göre bir şeyler anlatmış. Kesinlikle gündeme gelmek ve burada göz önünde olmak için konuşmuş. Tamamen reklam kokan hareketler bunlar. Ne benim onunla tatile çıktığım ne de evlilik hazırlıkları yaptığımız doğru. Bunların hepsi yalan! Aramızda evliliğin lafı bile geçmedi. Ben hayatım boyunca bırakın onu, hiç kimseyle evlenmeyi düşünmedim. Hele onunla hiç evlenmem. Çünkü ben Müslüman bir insanım. Ayrıca ben onu ne zaman istersem, koşa koşa bana gelir.”

Servet bana göre değildi

Alessandra Alores, “Servet bana göre değildi. Bana birkaç kez yalan söyledi. Bana sürekli beni sevdiğini ve asla aldatmadığını söylüyordu ama gerçek öyle değil, biliyorum. Çeşme tatili de gösterdi ki, onu artık sevmiyorum” demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: