SESİ OLMAYANLAR FİZİĞİNİ KULLANIYOR

Seyfi Dursunoğlu, sesleri güzel olmayan bir çok kişinin sahneye fiziklerini kullanarak çıkıp sanatın kalitesini düşürdüklerini söyledi. Dursunoğlu, en beğendiği ismin ise Muazzez Abacı olduğunu belirtti.

Magazin

SESİ OLMAYANLAR FİZİĞİNİ KULLANIYOR  Seyfi Dursunoğlu, sesleri olmadığı halde sahneye çıkan isimleri eleştirdi.

Dursunoğlu, 'Sesi mesi olmayanlar atıyorlar kendilerini sahnelere, oralarını buralarını açıyorlar, şarkıcı oluyorlar, dünyanın paralarını kazanıyorlar. Sanat kalitesini aşağılara indiriyorlar. Yaşlandı ya şimdi kimseyi çekemez diyecekler ama öyle değil. Büyük sesi Allah herkese vermiyor. O büyük sesi Muazzez Abacı'ya vermiş' diye konuştu.

Muazzez Abacı'nın sesini öven Seyfi Dursunoğlu, beğendiği sesleri de açıkladı. Dursunoğlu, 'Abacı'yı son kez Cahide'de izledim. Olmaz böyle birşey! Beni mest etti o gecce. O yüzden onu yere göğe koymam. Güzel ses denildiğinde tüylerim değil saçlarım diken diken oluyor. Mesela Ayşe Taş o beni etkiler. Ayşegül Durukan, Elif Güreşçi'yi de çok beğenirim' dedi.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: