SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Uzun yıllardır beraber olan R&B müzik sanatçıları Beyonce Knowles ve Jay-Z nihayet evlendi. Nihayet diyoruz çünkü evlilik haberleri aylardır magazin basınını Brezilya dizisine çevirmişti.

Magazin

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER Biz Amerikan People dergisinin yalancısıyız, verdikleri haberde; resmi olarak açıklanmasa da Beyonce ve Jay-Z sessiz, sedasız evlendiler diyor. Onca milyon dolarlık düğün haberlerine karşılık Jay-Z'nin isteği üzerine aile arasında bir nikah yapılmış. İkilinin New-York Tribeca'da beraber yaşadıkları lüks dairede sadece ailelerin katılımıyla gerçekleşen nikahta, Gwenth Paltrow, Kelly Rowland, Michelle Williams gibi sadece çok yakın arkadaşlar varmış.

Salı günü nikah işlemleri için bölgedeki evlilik dairesine giden çift dairelerinde dün verdikleri bir partiyle resmen evlenmişler. Parti için süslenen eve, dün bütün bir gün kamyonlarla çiçek, şamdan, satenler gibi parti giydirme eşyaları taşınmış.

38 yaşındaki Jay-Z ve 26 yaşındaki Beyonce'a biz de mutluluklar dileyelim bari...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: