Sete sürpriz ziyaret

Yapımcılığını Osman Sınav’ın üstlendiği yaz aylarının beklenen dizilerinden Ne Olur Ayrılalım’ın çekimleri tüm hızıyla devam ederken Osman Sınav’ın bir diğer dizisi İnadına Aşk’ın oyuncuları Yeşim Dalgıçer ve Açelya Topaloğlu sete sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dizi Galeri

Sete sürpriz ziyaret Yönetmen Yusuf Ömer Sınav, dizinin başrol oyuncularından Nilay Duru ve yapımcı Osman Sınav ile objektiflere poz veren İnadına Aşk oyuncuları tüm ekiple hem bayramlaştı hem de iyi dileklerini paylaştı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı ziyarette set çalışanları da tatlı bir mola vermiş oldu. Farklı konusuyla yaz aylarının merakla beklenen dizisi N’olur Ayrılalım izleyiciyle FOX’da buluşacak.


N'olur Ayrılalım dizisinden ilk görüntüler!

N'olur Ayrılalım dizisinden ilk görüntüler!Yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği dizi, yaz aylarının merakla beklenen işlerinden biri olarak görülüyor. Başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın gibi genç ve sevilen oyuncuların olduğu “N’olur Ayrılalım” farklı konusuyla da dikkat çekiyor. Birlikte olup ayrıldığı her kızın hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan bir Modern Telli Baba ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın eğlenceli hikâyesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor. Özellikle Modern Telli Baba karakteriyle izleyeceğimiz Aras Aydın, genç kızların yeni gözdesi olacağa benziyor. Televizyonun dahi çocuğu karakteriyle karşımıza çıkan Gürgen Öz ise usta oyunculuğu ile diziye damgasını vuruyor.


N'olur Ayrılalım 1. Bölüm 1. Tanıtımı;

Video yüklenemedi...Dizinin oyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Osman Karakoç, Duygu Karaca, Hüseyin Gülhuy, Hüseyin Soysalan, Hilal Uysun, Bahtiyar Engin, Meriç Başaran, Hakan Eke, Ayşe Selen, Tarık Şerbetçioğlu gibi değerli oyuncular bulunuyor.


Bu eğlenceli romantik komedi “N’olur Ayrılalım” izleyici ile FOX’ta buluşuyor.

N'olur Ayrılalım 1.Bölüm 3.Tanıtım;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: