Sette Çanakkale şehitlerini andılar!

TRT 1’de yayımlanan cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Kalk Gidelim, ekip olarak yapımcı Eyüp Üstün’ün gönderdiği hoşaf ve ekmekleri yiyerek 18 Mart Çanakkale Zaferinde şehitleri andı.

Dizi Galeri

Sette Çanakkale şehitlerini andılar! TRT 1’in sevilen dizisi Kalk gidelim her cumartesi izleyicisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İzleyicisine aile olmayı en güzel haliyle aşılayan dizi ekibi özel günleri de atlamıyor.

Ayça Varlıer'i ağlatan sürpriz!

Ayça Varlıer'i ağlatan sürpriz!Yapımcı Eyüp Üstün’ün öğle yemeği için hazırlattığı hoşaf ve ekmekleri gören set ekibi ve oyuncular önce şaşırdı sonra duygusal anlar yaşadı. Dizide Şakir karakterine hayat veren genç oyuncu Alper Saylık, Çanakkale Zaferinin 103. Yılı. Öğle yemeği için hoşaf ve ekmeği görünce şaşırdım ama bu vesileyle tarihe yön veren Çanakkale şehitlerimizi anmış olduk. Onların zor ve çetin koşullarda bulabildiği üzüm hoşafı ve ekmeği tüketerek onlarla aynı duyguları yaşadık" dedi.

Kalk Gidelim dizisinden kadınlara büyük jest!

Kalk Gidelim dizisinden kadınlara büyük jest!Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever paylaşırken dizide Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim dizisinde askerlerimize dua

Kalk Gidelim dizisinde askerlerimize dua

Bunlarda ilginizi çekebilir: