SETTEKİ UYUM EKRANA YANSIYOR

Star TV'nin sevilen dizilerinden Baba Ocağı'nda oynayan Burak Özçivit, setteki uyumun ekrana yansıdığını söyledi.

Magazin

SETTEKİ UYUM EKRANA YANSIYOR Babalarının ziraat okuması için İstanbul'a gönderdiği iki gencin, müzik sektöründe çalıştıklarının ortaya çıkmasıyla değişen yaşamlarının anlatıldığı Baba Ocağı dizisinin çekimleri Muğla'nın Bozöyük Köyü'nde devam ediyor.

Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizinin senaryosu ise üç kalemden çıkıyor; Baykut Badem, Filiz Ekinci ve Arzu Birol...

Engin Şenkan, Ali Sürmeli ve Suzan Aksoy gibi usta oyuncularla birlikte rol alan genç oyuncu Burak Özçivit, Milliyet Televizyon'un sorularını yanıtladı:

'Kendi adıma konuşursam ilk olarak şunu söyleyeyim, en başta yönetmenimiz Mustafa Ağabey, bizi çok iyi motive ediyor. Ondan sonra da tabii ki Engen Şenkan, Ali Sürmeli, Suzan Aksoy...

Setteki bu uyum ekrana da yansıyor diye düşünüyorum. Buradaki insanlar da bizi çok seviyor. Hepsi geliyor bizimle fotoğraf çektiriyor. Buradaki köylüler de çok doğal ve içten.

Bütün oyuncuların Ceren Hindistan ve bana kol kanat germesinden dolayı ortaya çok güzel bir iş çıkıyor aslında.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: