Sevda Dalgıç Avlu'nun kadrosundan çıkarıldı!

Avlu dizisinin yapı şirketi, kadrodan çıkarılan Sevda Dalgıç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dizi Galeri

Sevda Dalgıç Avlu'nun kadrosundan çıkarıldı! Star Tv'nin sevilen dizisi Avlu'ya bu sezon dahil olarak Bade karakterine hayat veren ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, 2 hafta önce sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurdu. Yapılan muayene sonucu vücudunun enfeksiyon kaptığı belirlenen Dalgıç, hemen ameliyata alındı. Doktorların 2 hafta rapo verdiği oyuncu, bu süreçte dizinin kadrosundan çıkarıldı. Konuyla ilgili olarak Dalgıç'ın yaptığı yazılı açıklamanın ardından Limon Film'den de bir açıklama yapıldı.

Limon Film'den yapılan açıklam ise şöyle:

"Öncelikle yapımcılığını yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi Avlu dizisinde de birlikte çalıştığımız oyuncularımızın ve tüm ekip arkadaşlarımızın sağlığının her şeyden önce geldiğini belirtmek isteriz.

Avlu’da birlikte çalıştığımız eski oyuncumuz Sevda Dalgıç’ın soysal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Kesinlikle kendisinin hastalığından dolayı projemizden çıkarılmamıştır.

Bade karakterini canlandıran oyuncumuza, tarafımızca üç hafta süre sonunda hikaye gereği oynadığı role bir süre daha yer veremeyeceğimizi, beklemesi gerektiği bildirilmiştir. Bekleme sürecinde hikayesine çalışarak üzerinde düşünüp karaktere ağırlık verebileceğimizi menajerine iletmemize rağmen oyuncu beklemek istemediğini tarafımıza bildirmiştir. Karşılıklı iyi niyetle teşekkürlerimizi sunarak yollarımızı ayırdık. Tüm Avlu izleyicilerini doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklama yapılmıştır.

Limon Film"

Sevda Dalgıç ne demişti?

Bunlarda ilginizi çekebilir: