SEVDA DEMİREL İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI!

Önce bankadan sperm aldığını sonra eski sevgilisinden hamile kaldığını söyleyen manken-şarkıcı Sevda Demirel, ilginç açıklamalar yaptı.

Magazin

SEVDA DEMİREL İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPTI! Sevda Demirel geçtiğimiz günlerde Amerika'daki bir sperm bankasından aldığı spermle hamile kaldığını açıkladı. Hande Ataizi'ne attığı tokattan yıllar sonra ilk defa gündeme böyle düştü! Ancak 'sperm bankası yönteminin' Türkiye'de yasak olduğunu öğrenince ifadesi değişti, eski erkek arkadaşından hamile kaldığını söyleyen Demirel'in, sürekli farklı konuşmasının sebebi tarikata giren erkek arkadaşının annesiymiş! 7 haftalık hamile olduğunu söyleyen Sevda Demirel “Erkek arkadaşımın ailesi beni istemiyor değil. Ama annesi kara çarşaflı. Bense Atatürk ilke ve inkılaplarına saygılı bir hanımım. Onlar beni değil ben onları istemiyorum. Annelik haklarımı korumak için de yalan söyledim!” diyor.

Değişiminiz dine yönelmenizle mi oldu?
Zaten inancım hep vardı. Ama körükleyen olmamıştı. Bir erkek arkadaşım bana çok huzur verdi. Namazı öğretti. Allah razı olsun ondan! Zaten Allah'ın bütün bu kainatı yaratmadığını düşünmek aptallık olur. O ilişkim bitti ama hala namaz kılıyorum.

Hacca gidecek misiniz?
Daha orada değilim. İnşallah Allah nasip eder, eşim inşallah olursa, o götürürse iyi olur.

Şu an karnınızda taşıdığınız bebek de size namazı öğreten erkek arkadaşınızdan mı?
Hayır. Ondan sonra başka bir erkek arkadaşım oldu. Onunla binlerce kez ayrıldık, barıştık. Ve son barışmamızda hamile kaldım.

Neden sperm bankasından aldım dediniz?
Yalan söyledim. Çünkü hamile kaldığımı erkek arkadaşım bilmiyordu. Zaten ilişkimiz kangren olmuştu, duyurmak istemedim.

İyi de bu kadar dininize bağlısınız neden yalan söylediniz? Babasına söylemek yerine neden yalanı seçtiniz? Yoksa yasadan korkup ceza almamak için mi sonrasında yalanınızı değiştirdiniz?
Bu herkesin hayatında olabilecek bir yalan. Günahkar olduğumu düşünmüyorum. Çünkü annelik haklarımın elimden alınmasını istemedim.

Neden annelik haklarınız elinizden alınsın? Erkek arkadaşınızın ailesi sizi istemiyor mu?
Hayır istiyor. Ama kapalı istiyor! Erkek arkadaşımın annesi çok modernken bir anda tarikata girdi. Simsiyah çarşaflı bir kadın oldu, eldiven falan takıyor. “Ben öyle bir kadın olamam” dedim. Atatürk ilke ve inkilaplarına saygılı, o yolu benimsemiş genç bir hanımım. Çocuğumu doğuracağım diye ben öyle olamam. O yüzden onların beni istememeleri önemli değil, esas ben onları istemiyorum!

Oğlu da mı bir anda tarikata girdi?
O cumalara gidiyor, anneye çok bağlı. Zaten çocuğu sperm bankasından diye lanse edince, Allah bana kızdı ve karşıma yasayı çıkarttı! Bu çocuğun psikolojisi bozulmasın, sperm bankası çocuğu lafı yıllarca üzerine yapışmasın diye bu yasa çıktı!
Doğruyu açıklamak zorunda kaldım. Karnımdaki sperm bankası çocuğu değil; Amerika'ya gitmeyeli yıllar oldu!

Kim olduğunu niye söylemiyorsunuz öyleyse?
Ivır zıvır benim için. Borsacı ama değer yargıları sıfır olan biri.

“Sevda'dır bu, yalan dolan, yakında 'çocuk düştü' diye çıkacak ortalara” diyorlar... Buna ne diyorsunuz?
Bugüne kadar 4 düşük yaptım, Allah'ın izniyle bu düşmeyecek. “Sevdadır bu” dedikleri bugüne kadar medyaya yalan haber mi vermiş? Bu camiada en dobra tanınan kadınım. Millete tokat da atarım, yanaklarından da öperim. Ben ne bileyim bunun bu kadar büyüyeceğini...

Tamam düşmeyecek. Ama sonuçta bebek babasız büyüyecek? Aldırmayı düşünmüşsünüzdür elbet...
Düşündüm. Çünkü ciddi tehdit altındayım. 0555'li numaralardan bana tehdit mesajları geliyor. Aldırırsam reklam yaptın diyecekler ama bunun kürtaj raporları olacak. Biraz daha baskı altında kalmaya devam edersem savcılığa gideceğim.

Neden eski erkek arkadaşınızın annesini suçluyorsunuz?
Tarikata girmiş bir anneden daha psikopatı olabilir mi?

Hamilesiniz ama karşımda sigara içiyorsunuz? Nasıl oluyor?
Yalnız günde 3-4 tane. Eskiden 3 paket içiyordum. Doktor bir kadeh şarap 3 sigara için sıkıntı yok diyor. Sadece stres yaşamamam gerekiyor.

Tek başına çocuğunuza nasıl bakacaksınız? Siz nereden para kazanıyorsunuz?
Turkcell'le bir projede yer alıyorum, aylığım var. Videolarım var. Gün içerisinde ne yapıyorsam, beni izlemek isteyenler tıklıyor ve seyrediyor. En son Spica'da, Nispet'te çıktım. Çok şükür her ihtiyacıma param yetiyor. İlerlemem için çok iyi kadın bir menajere ihtiyacım var.

Günün birinde erkek arkadaşınız gelirse... Her şeyi unutalım derse?
Aşık değilim. Onun beni araması gerekiyordu. Ama aramadı.

Bebeği aldırdığınızı hayal edelim... O zaman ne olacak?
O da zor. Doktor “Aldırdığın zaman anne olma ihtimalin azalıyor. Hep kürtaj hep kürtaj nereye kadar” diyor. Bir de düşük yapmıştım. Gençken, çocuk doğurmadan birçok kürtaj oldum. Rahim duvarım inceldi.
Rahim duvarı inceldiğinde de bebek tutunamıyor. Allah nasip ederse, 15-20 günüm kaldı. Stres yapmazsam düşük de yapmayacağım. Ama tehditler devam ediyor, tek başına yaşayan bir kadınım, kendimi korumalıyım, kafam çok karışık!

Üzgün, kafası karışık gibi değilsiniz?
Ağlayayım mı? Hayat bana çok güçlü olmam gerektiğini öğretti. O kadar kötü kalpli, pislik insanlarla savaştım ki! Üzülüyorum ama siz gittikten sonra yine yapayalnız kalacağım. O zaman yine depresyona gireceğim. Şimdilik enerjimi yüksek tutmaya çalışıyorum!

Kaynak: Posta Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: