SEVDİĞİM ERKEĞİN TERİNİ İCERİM

CEZAEVİ’nden çıktıktan sonra mesleğini sürdürmeye devam eden manken Tuğba Özay, en yoğun günlerini yaşıyor.

Magazin

SEVDİĞİM ERKEĞİN TERİNİ İCERİM Bir süre önce iş hayatının yanısıra aşk hayatında da hareketlilik gözlenen Tuğba Özay, bilindiği gibi bir İtalyan’la birlikte. Hem iş hem aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Tuğba Özay’ın söylediklerine şaşacaksınız.

'100 kişiyle aşk yaşamadım. Karşımda sağlam duran bir adam olsun istiyorum. Beni taşıyabilecek adam yok! Zenginiyle de, orta hallisiyle, güçlü konumdaki birisiyle de, pasif konumdaki biriyle de aşk yaşadım. Sakın yanlış anlaşılmasın 100 kişiyle de aşk yaşamadım. Hapishane’de cinselliği unutmaya başlıyorsun. Lezbiyen ilişkileri de duydum ama görmedim. Birlikte olduğum adamlardan hep şunu duydum; Ünlü ünsüz bir çok kadınla birlikte oldum ama hiç biri senin gibi değil. Bu adamların önümde çocuk gibi ağladığını gördüm. Şiddete maruz kaldım. Sevgililerimin parasını yemedim tam tersi yedirdim. Hatta birinin arabasına kefil oldum evime icra geldi. Arabanın parasını ben ödedim. Malvarlığımla ilgili aptal mankenler asla konuşmasın. Ben tek modellikle bu kadar para kazanmadım.

Dünyanın bütün geri zekalı mankenleri bizde toplanmış zaten bunları hep onlar çıkarıyor. İlişkilerimde bende zaman zaman şiddete maruz kaldım. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın, her bahtsız kadının arkasında bir erkek vardır. Ünlü ünsüz bunu herkes yaşıyor. Sevdiğim adamın ayaklarını da yıkarım terini de içerim. Yeter ki çok seveyim ve inanayım.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: