SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Hayatını kaybeden söz yazarını son yolculuğunda yakın çevresi ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Magazin

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde 'akciğer kanseri' nedeniyle hayatını kaybedenAysel Gürel bugün son yolculuğuna uğurlandı..


Cenazede bir çok ünlü ismin bulunduğu gözlendi. Aysel Gürel'in kızı Mehtap Ar, son saatlerinde annelerinin yanında olduklarını belirterek 'Ona bizi dünyaya getirdikleri için teşekkür ettik' dedi.

Ayakta durmakta güçlük çektiği ve bir hayli üzgün olduğu gözlenen Sezen Aksu ise , 'Konuşacak durumda olsam konuşurum, gerçekten iyi değilim kusura bakmayın' diyerek kendisine sorulan soruları yanıtsız bıraktı...

Cenaze törenine Sezen Aksu, Önder Fırat, Müjde ar, Ercan Karataş, Reyhan Karaca, Jale, Niran Ünsal, Zerrin özer, Rober hatemo, İbrahim Tatlıses, Harun Kolçak, Aydemir Akbaş, Nuri Alço, Sertab Erener, Suavi, Sezen Cumhur Önal, Sibel Turnagöl, Cem Hakko, Ali Rıza Binboğa, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Zeynep Tunuslu, Tekin Akmansoy gibi ünlü isimler katıldı...

Soğuk havaya rağmen Teşvikiye Cami'nin bir hayli kalabalık olduğu gözlerden kaçmadı.

VASİYETİ AÇIKLANDI

Mehtap Ar, Aysel Gürel'in vasiyetini şöyle sundu, 'Annemin vasiyeti şuydu, tüm kadınlara söyle; bilsinler ki ben 80 yaşıma kadar çalıştım ve dimdik ayaktayım. Çalışmak ve ayakta kalmak güç ama ben başardım, tüm kadınlar da başarabilir'YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: